امیدوارم رکوردم را بشکنم

بیرانوند:

امیدوارم رکوردم را بشکنم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال می‌گوید که نتایج این تیم گویای عملکرد اسکوچیچ است و نه تنها نباید از این مربی انتقاد شود بلکه باید تعریف و تمجید نیز صورت گیرد. او در گفت‌وگو با تسنیم، به پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

  بواویشتا: فکر می‌کنم اوضاع تیم در آینده بهتر شود و بتوانیم به رده‌های بالا‌تر برویم. هفته آینده هم یک بازی سخت با اسپورتینگ داریم.
  رکورد پرتاب: اتفاقی که افتاد با دعای خیر مردم و لطف خداوند بود. در مورد بهبود این رکورد همه چیز دست داوران گینس است که بخواهند از من دعوت کنند تا دوباره این رکورد را بزنم. قطعاً امیدوارم رکورد خودم را در آینده بشکنم.
  بازگشت به ایران: شرایط برایم مهیا باشد و پیشنهاد داشته باشم ترجیح می‌دهم در فوتبال اروپا بمانم. به این فکر نمی‌کنم که به فوتبال ایران برگردم.
  شهرآورد تهران:در آن روز بازی داشتیم و از طریق گوشی دقایقی از بازی را دنبال کردم ولی نتوانستم به صورت کامل ببینم. بازی جذاب نبود. این موضوع عادی است. 
  مهدی طارمی: همه ما دوست داریم مهدی در کنار ما باشد و امیدوارم با صلاحدید دراگان اسکوچیچ طارمی را در تیم ملی ببینیم. خود مهدی هم دوست دارد برگردد و اسکوچیچ نیز همیشه از این بازیکن تعریف کرده است.
  اسکوچیچ: این مربی با عملکردی که داشته باید مورد تعریف و تمجید قرار بگیرد. اسکوچیچ از 13 بازی در 12 بازی پیروز شد و یک مساوی هم داشتیم. عملکرد او جای هیچ حرفی را باقی نمی‌گذارد. 
  بازی‌برابر عراق : در خانه میزبان هستیم و امیدوارم 3 امتیاز دیدار با عراق را بگیریم تا صعودمان به جام جهانی قطعی شود.

برچسب ها :

بیرانوند

رکورد

ارسال دیدگاه