اسپانسر هزار میلیاردی چه شد؟

اسپانسر هزار میلیاردی چه شد؟

خطیر،معاون سابق دبیرکل فدراسیون فوتبال با انتقاد صریح از مدیریت عزیزی خادم در حوزه مدیریت کلان فوتبال بابت حمایت از وی در جریان برگزاری انتخابات از اهالی فوتبال عذرخواهی کرد و گفت: متأسفانه او تمام جامعه فوتبال را فریب داد.

مگر می‌شود که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بر اساس قانونی که خودش آن را مصوب کرده و خودش مجری آن است باشگاه را از دسترسی به حقوق اولیه خود در امر درآمدزایی محروم کند؟
 طبیعی است باشگاه‌های صنعتی وارد این معرکه نشوند، چون آن‌ها به پشتوانه پول‌های صنعتی که در اختیار دارند، نیازی به این درآمد ندارند و از بیت‌المال ارتزاق می‌کنند.
 مگر قرار نبود اسپانسر هزار میلیاردی وارد فوتبال شود و فوتبال ایران بی نیاز شود، پس کجاست آن اسپانسر؟ چرا هر روز ما دست به دامن این و آن هستیم و از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور، وزیر و وکیل خواهش و التماس می‌کنیم که به ما پول بدهند؟ مگر عزیزی خادم ادعا نکرد مشکلات فوتبال را با نسخه اقتصادی خود برطرف می‌کند؛ پس چه شد آن همه وعده؟ متأسفانه او خودش را به دروغ به عنوان مدیر اقتصادی معرفی کرد، در حالی که هیچ تخصصی در این حوزه نداشته و ندارد. البته یقین دارم این حرف‌ها باعث احضار من به کمیته اخلاق خواهد شد و آن‌ها دست از سر من بر نمی‌دارند.
 با این سبک و سیاق که نمی‌توانیم فوتبال را مدیریت کنیم؛ مگر همه چیز با خوبان عالم اداره می‌شود؟ مردم نیاز به شفافیت دارند، مردم نیاز به تحقق وعده‌ها دارند، مردم و هواداران فوتبال می‌خواهند برابر آنچه عزیزی خادم شعارش را داد عمل کند. چرا امروز کسی به حق و حقوق باشگاه‌ها توجهی نمی‌کند؟ چرا پس از گذشت این همه مدت از حضور هیئت رئیسه جدید فدراسیون فوتبال، تکلیف سرپرست‌ها روشن نمی‌شود؟ مگر عزیزی خادم ادعا نکرد من رفتار غیرقانونی انجام نمی‌دهم؟

ارسال دیدگاه