۶ شهر خراسان جنوبی از طرح جهش مسکن جا ماندند

۶ شهر خراسان جنوبی از طرح جهش مسکن جا ماندند

استاندار خراسان جنوبی بر جذب کامل سهمیه استان در طرح جهش تولید مسکن تأکید کرد و گفت: به دلیل کمبود زمین، ۶ شهر استان هنوز وارد مرحله اجرایی این طرح نشده‌اند.
جواد قناعت در حاشیه جلسه نشست فرمانداران خاطرنشان کرد: در این جلسه، ضمن ارائه گزارش فرمانداران درخصوص مسائل شهرستان‌ها، درباره موضوعات متعددی بحث و گفت‌وگو شد.
وی ادامه داد: یکی از این موارد، موضوع جذب سهمیه استان در طرح جهش تولید مسکن بود که با توجه به اقدام‌های صورت گرفته، در ۲۵ شهر استان زمین‌های لازم برای اجرای این برنامه آماده شده و نام‌نویسی‌های اولیه نیز صورت گرفته است.
به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: دراین جلسه به این نکته تأکید شد برای ۶ شهری که به علت کمبود زمین، این طرح وارد مرحله اجرا نشده، جلسه‌های فوق‌العاده برگزار و موانع برطرف شود تا بتوانیم سهمیه استان برای سال نخست و در مجموع کل چهار سال را به طور کامل جذب کنیم.
قناعت، موضوع بازارچه‌های مرزی را از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و گفت: بنا بر تصمیمی که در این جلسه گرفته شد، به زودی در بازدید میدانی از بازارچه‌های مرزی استان، برای فعال‌تر کردن آن‌ها برنامه‌ریزی خواهد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه