هدفم بازی در لیگ قهرمانان است

علیپور: به پول اهمیت نمی‌دهم

هدفم بازی در لیگ قهرمانان است

علی علیپور پس از دو فصل رشد قابل مشاهده در ماریتیمو، تصمیم گرفت به ژیل ویسنته برود. او به دنبال بهبود جایگاه خود در تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی قطر است. این بازیکن بعد از حضور در تیم جدید خود صحبت‌هایی کرده است که در زیر می‌خوانیم.

 اهمیت انتقال از ماریتیمو به ژیل ویسنته را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
من به اهدافم در ماریتیمو رسیده بودم و به همین خاطر  باید یک قدم به جلو بر می‌داشتم تا قوی‌تر شوم. سعی می‌کنم گل‌های زیادی برای تیمم به ثمر برسانم و به سطوح بالاتر برسم. خیلی بازی در لیگ قهرمانان را دوست دارم و دوست دارم به این هدف برسم.

 سطح فوتبال پرتغال را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
 فوتبال پرتغال سطح بسیار بالایی دارد و در جهان بسیار شناخته شده است. من اهداف بسیار مشخصی دارم. راستش من هم مثل طارمی زیاد به پول فکر نمی‌کنم و به دنبال شناخته شدن و بازی در لیگ قهرمانان هستم. این هدفی است که دارم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنم. وقتی به ماریتیمو آمدم از نظر مالی ضرر کردم، چون پیشنهادهای خیلی خوبی از چین داشتم. اما بازی در لیگ پرتغال خیلی بهتر بود و به همین خاطر ماریتیمو را انتخاب کردم.

 نقش ریکاردو سوارس مربی تیم را در جذب خود چگونه می‌دانید؟ 
من برای همه مربیان احترام زیادی قائلم و پرتغال  بهترین مربی‌های جهان را دارد. همه بازیکنان خوب به دنبال مربیان خوب هستند تا بتوانند مکمل یکدیگر باشند. 
من بازی‌های ژیل ویسنته را تماشا کردم و همان‌طور که گفتم احساس کردم مربی چگونه تیم را به شکل مثبتی کنترل می‌کند و با بازیکنان ارتباط برقرار می‌کند. هر زمان که بازی‌ها را تماشا می‌کردم، تیمی سرحال، پرانرژی و با استراتژی دیدم. این به خاطر مربی است اما ما مستقیم صحبت نکردیم. 

 آیا ادامه فوتبال شما در پرتغال است یا جای دیگر؟
 هدف اصلی بازی و حضور در لیگ قهرمانان است. نمی‌دانم چند سال می‌تواند طول بکشد. اگر بتوانم این شانس را داشته باشم، در پرتغال می مانم. در غیر این صورت به تیمی دیگر می‌روم و به دنبال رویا و هدف خود خواهم بود. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه