« اشتغال» مهم‌ترین مأموریت استاندار خراسان شمالی

« اشتغال» مهم‌ترین مأموریت استاندار خراسان شمالی

استاندار جدید خراسان شمالی، مهم‌ترین برنامه خود و اولویت استان را توسعه و ایجاد اشتغال اعلام کرد.
محمدرضا حسین‌نژاد در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا اظهار کرد: مباحث مربوط به اشتغال، مهم‌ترین اقدامی است که باید در خراسان شمالی انجام گیرد و اصلی‌ترین برنامه‌ام در استان همین موضوع است.
وی افزود: ظرفیت‌های مناسبی در خراسان شمالی برای تقویت اشتغال وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به صنعت، معدن، گردشگری و کشاورزی اشاره کرد.
حسین‌نژاد با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در سفر به خراسان شمالی و بیان اولویت‌های استان، تأکید کرد: بر این اساس، برنامه بنده ایجاد اشتغال مولد است تا در ادامه مسیر، ظرفیت توسعه اشتغال را در بخش‌های مختلف به دنبال داشته باشد.
وی در خصوص استفاده از نیروهای توانمند در بدنه مدیریتی استان نیز گفت: اصل، کارآمدی افراد و اعتقاد به ارزش‌های نظام است تا در نهایت منجر به خدمت شایسته به مردم شود.
وی تصریح کرد: به دنبال استفاده از افراد معتقد به ارزش‌های نظام و توانمند هستم تا کاری که برعهده آن‌ها گذاشته می‌شود به درستی تحویل داده و نیاز جامعه را برآورده کنند. استاندار جدید خراسان شمالی اظهار کرد: در این مسیر، اگر سطح گزینه‌های مد نظر با یکدیگر یکسان باشد، افراد بومی خراسان شمالی در اولویت قرار دارند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه