آسمان خراش‌های ایران روبه رشد هستند

سرمربی تیم ملی بسکتبال:

آسمان خراش‌های ایران روبه رشد هستند

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: ما از نقطه صفر شروع کرده‌ایم و به نظرم در بازی دوم برابر بحرین شرایط بهتری را تجربه کردیم.
مصطفی هاشمی توضیح داد: یک تیم نیز باید مسیر صعودی را طی کند و شما هم این رشد را لمس کنید. فکر می‌کنم در بازی دوم به ثبات بهتری رسیدیم، هرچند که این ثبات همچنان با آن چیزی که فکر می‌کنیم خیلی فاصله دارد. به نسبت بازی اول ثبات بهتری داشتیم و امیدوارم با کمک تمام خانواده بسکتبال این روند صعودی ادامه داشته باشد و شرمنده خانواده بسکتبال نشویم.
او درباره انتقاداتی که به‌خاطر سینا واحدی صورت می‌گرفت نیز توضیح داد: پیش از این نیز بسیار شفاف گفته بودم که فدراسیون صلاح دید او در این پنجره به دلیل مسائل انضباطی نباشد و جزئیات را هم فدراسیون بهتر می‌تواند توضیح دهد. توانستند بنده را در این مورد قانع کنند که بهتر است او نباشد. اما اگر از نظر فنی صحبت کنیم، سینا جایی تمرین می‌کند که مربی بسیار خوبی دارد، اما سینا باید با پست خودش کنار بیاید. او فعلاً بین پست یک و دو در تردید است. وقتی در یک پست جا افتاد می‌شود با عملکردهای دیگر هم پست‌هایش را مقایسه کرده و در مورد دعوت یا عدم دعوتش تصمیم گیری کرد.
هاشمی در مورد عملکرد مهدی کامرانی نیز توضیح داد: ما مدت‌ها بود که در پست یک مشکل داشتیم. در این پست به تجربه و سازماندهی تیمی نیاز داشتیم که برای همین مهدی دعوت شد. او تا جایی که در توانش بود تلاشش را کرد و از بقیه بازیکنان هم راضی بودم. امیدوارم به جایی برسیم که تیم به ثبات برسد.
او در ادامه گفت: تیم ملی بسکتبال برای همه ماست. 
دور جدید تمرینات تقریباً از روز ۲۱ بهمن آغاز می‌شود، تا سوم و ششم اسفند ماه در تهران برابر قزاقستان و سوریه به میدان برویم.

ارسال دیدگاه